h Dolar 7,7171 %-1.11
h Euro 9,4752 %-1.11
h Altın (Gr) 469,11 %18:33
h Çeyrek Altın 768,40 %3.071,17
h Tam Altın 7.636,21 %15.210,12
h Bitcoin 178617 %10.67523
a
  • DavaHaber
  • Magazin
  • Bir müddettir hastalıkla uğraş eden Seren Serengil’in son hali hayranlarını üzdü

Bir müddettir hastalıkla uğraş eden Seren Serengil’in son hali hayranlarını üzdü

Bir müddettir hastalıkla uğraş eden Seren Serengil’in son hali hayranlarını üzdü
0

BEĞENDİM

Bir müddettir Dumping sendromuyla uğraş eden Seren Serengil, toplumsal medyada yeni fotoğraflarını paylaştı. Serengil’in son imgesi takipçilerinin gündemindeydi. Paylaşımında meskende olmadığı görülen Serengil’e yorum yağınca, ünlü sunucu raporunun olduğunu söyledi. Bu sebeple kentler ortası seyahat yapabildiğini söyleyen Serengil’in, uzunluğunu photoshop’la uzatması da gözden kaçmadı.

“VÜCUDUMDA 4 KG YAĞ KALMIŞ”

Kimi takipçileri zayıflığının çok yakışıksız olduğunu söyleyince Serengil bu yorumlara sessiz kalmadı ve şu karşılığı verdi: “Elimde değil 4 kg yağ kalmış ve bu çok tehlikeli, yiyorum da ancak zayıflıyorum. Allah yardım etsin yapacak bir şeyim yok bir yandan çalışmak zorundayım, koşturuyorum dinlenmiyorum da. Artık buraya gelmesem bu tekne en az üç ay bitmez mecburum ben de bayılmıyorum fakat işte ben her işimin başında durmak zorundayım.”

“46 KİLOYA DÜŞTÜM”

Bir müddettir Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ isimli magazin programında sunuculuk yapan Seren Serengil’den sıhhat meseleleri yaşadığını duyurmuştu. Serengil, paylaşımında, “Sevgili canlarım, o kadar merak edenim ve sevenim varmış ki insan hastayken en çok gereksinimi olan şey buymuş… Ben maalesef büyük sıhhat meseleleri yaşıyorum. Evvelce belirli etmemeye çalıştım annem üzülmesin sizler üzülmeyin diye lakin iş biraz ciddiye bindi. 46 kiloya düştüm ve vermeye devam ediyorum… Geri dönüşüm ameliyatına beden hazır mı, şu evrede kaldırır mı beden. Bunun kararı için salı günü tekrar tetkiklerim yapılacak” demişti.

Serengil, kelamlarına; “Bazen aylarca ağır bakımda kalabiliyormuşuz. Tehlikeli ve sıkıntı bir süreç ancak öte yandan da olmasam yaza çıkmazmışım… Dualarınızla yeniden bunu da atlatacağım. Yeterliyim. Dinleniyorum, serum takılıyor. Düzgün olacağım İnşallah…” diye devam etmişti.

DUMPİNG SENDROMU NEDİR?

Midenin bir kısmının ya da tamamının alındığı ameliyatlar yahut gastrik bypass operasyonu sonrası ortaya çıkabilen ‘Dumping sendromu’, midenin çok süratli boşalması ile karakterize bir semptom olarak tanımlanabilir.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Yalnızlıktan dem vuran Bahar Candan, parayla arkadaş arıyor