h Dolar 7,7171 %-1.11
h Euro 9,4752 %-1.11
h Altın (Gr) 469,11 %18:33
h Çeyrek Altın 768,40 %3.071,17
h Tam Altın 7.636,21 %15.210,12
h Bitcoin 178617 %10.67523
a

Hadise sayıları düşen kentte ikili bayram yaşanıyor

Hadise sayıları düşen kentte ikili bayram yaşanıyor
0

BEĞENDİM

Olay sayıları düşen kentte ikili bayram yaşanıyor

Düzce Valisi Cevdet Atay: “Düşüşler şu anda devam ediyor”

DÜZCE – Ramazan Bayramı‘na düşen olay sayılarıyla giren Düzce’de ikili bayram yaşanıyor. Kurallara uyan vatandaşlara teşekkürlerini sunan Düzce Valisi Cevdet Atay, “Vaka sayılarımız süratli bir biçimde düşüyor. Allah herkesten razı olsun” dedi.

Geçtiğimiz günlerde Sıhhat Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın açıkladığı korona virüs hadise sayılarında Düzce’yi, hadise sayısı olarak süratli düşüş yaşayan vilayetler ortasında göstermesinin akabinde kentte ikili Bayram yaşanıyor. Ramazan bayramı kutlaması için Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne gelen Vali Cevdet Atay, Ramazan Bayramı önlemleri ve düşen korona virüs hadise sayılarıyla ilgili açıklama yaptı. Kurallara uyan vatandaşlara teşekkürlerini sunan Vali Atay, “Bugün Ramazan Bayramı’mızın birinci günü. Allah Ramazan Bayramı’nın birinci gününü ve bundan sonraki günlerini de huzur içerisinde sıhhat içerisinde geçirmeyi nasip etsin. Buradan tüm Düzceli vatandaşlarımızın bayramını tebrik ediyoruz. Sağlıklı huzurlu bayramlar diliyoruz. Fedakarlıklarının sonucunda bugünlere kadar geldik. Gelmeye devam ediyoruz. Arkadaşlarımız vilayetimizin tamamında kolluk güçlerimiz, sıhhat çalışanlarımız herkes misyonunun başında. Bugün bayramda bile arkadaşlarımız fedakarca bir tavır içerisinde işlerinin başında. Burada yaşayan insanlara hizmet etmek ismine vazifelerinin başında vazifelerini en güzel formda yapmaya devam ediyorlar” biçiminde konuştu.

“Düşüşler şu anda devam ediyor”

Hadise sayılarında düşüşlerin devam ettiğini belirten Vali Atay, “Burada bütün sıkıntı vatandaşlarımızın bu kurallara uyması ile alakalı ve hepimiz bunu takip ediyoruz. Sağ olsun Düzceli vatandaşlarımız kurallara riayet ettiler. Bizleri de çok sevindirdi. Geçenlerde yüksek bir biçimde gidiyorduk. Artık süratli bir biçimde düşüyoruz. Allah hepsinden razı olsun. Düşüşler şu anda devam ediyor. İnşallah devam edecek” dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / ENES BEKTAŞ

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Sıhhat çalışanlarının eşleri aşılanmaya başladı