h Dolar 7,7171 %-1.11
h Euro 9,4752 %-1.11
h Altın (Gr) 469,11 %18:33
h Çeyrek Altın 768,40 %3.071,17
h Tam Altın 7.636,21 %15.210,12
h Bitcoin 178617 %10.67523
a

Metin Arolat: Depresyona girdim

Metin Arolat: Depresyona girdim
0

BEĞENDİM

Müzikçi ve direktör Metin Arolat, bilinmeyenlerini anlattı. Arolat, genç yaşta kaybettiği ağabeyi ile ilgili konuştu.

Ağabeyinin vefatının kendisi ve ailesi için çok büyük travma olduğunu anlatan ünlü müzikçi, yaşadığı sıkıntı günlerin akabinde depresyona girdiğini ve tedavi gördüğünü de açıkladı.

İşte Metin Arolat’ın açıklamalarından öne çıkan kısımlar:

“METİN’E AYAKKABI ALIN”

“Çok büyük bir travmaydı ağabeyimi kaybetmem. Büyük bir travma yaşadım. Hala da her gece konuşmadan uyuyamam ağabeyimle. Zira benim bildiğim o yaşa kadar ben şımarık bir kardeştim, geç de doğmuşum. Ağabeyim üniversitede okuyordu, ben üniversiteye yeni başlamıştım. Annemle ağabeyim ortasında şu konuşmaya bile şahit olmuştum; Annem diyor ki ağabeyime, ‘Ya Demir, Metin artık okula başladı. Bir tane spor ayakkabı varmış, markasını da bilmiyorum.’ O vakit Türkiye’de markalı şeyler yok, Amerikan pazarında görmüşüm. Okula da başlamışım, bakmışım milletin üstünde bir şeyler var. Ağabeyim demiş ki, ‘Anne bu ay ben yönetim edeyim arkadaşlarımı. O artık yeni başladı üniversiteye, ister o denli şeyler. Bana para yollamayın, Metin’e ayakkabı alın.’ Burada benim şımarıklığım var, ‘Ayakkabı geliyor!’ olmuştum.

Fedakarlık yapıldığını sonradan şey yapıyorsun. Sonra şuna dönüşmüştü ağabeyim benim başımda; ‘Ben hayatta bir şey yapamazdım ki…’ Ağabeyim ne yaparsa hayatta ben onu yapacaktım. Bir de idoldü benim için. Çok şey kaldım o gidince, hayata hiç bakmamışım, ne olacağımı düşünmemişim.

“BİR ANDA HERKES MAHVOLDU”

Bir de ağabeyim ölünce, çok sevinçli bir aile düşün, bir anda herkes, babam odada ağlar, yas meskeni, kasvet konutu, senelerce sürdü bu… Zati babam da gerisinden vefat etti, beyninde ur oluşmuş. Bir anda mahvoldu herkes, ben oradan kaçmak istedim.

“6 AY KONUTTAN ÇIKMADIM”

Depresyona girdim natürel ki. Ağabeyimi, babamı art geriye kaybettiğim periyotları hala üstümden atamadım. Bayağı kendimi kapadım, 6 ay konuttan çıkmadım, 6 ay tıraş olmadım, duş almadım ve bunu anneme de fark ettirmek istemedim. Telefonu açmıyordum, duvarlara bakıyordum. Depresyon garip bir şey. 10-15 gün yattım. Herkese tavsiye ederim bu ortada.”


0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Bill ve Melinda Gates çifti boşanacaklarını duyurmadan evvel mal paylaşımında anlaştı