DOLAR

14,7443$% 0.04

EURO

16,0958% -0.02

STERLİN

19,2504£% -0.29

GRAM ALTIN

923,12%0,94

ÇEYREK ALTIN

1.498,00%0,86

TAM ALTIN

14.685,84%0,26

BİTCOİN

628684฿%-0.87013

a

‘Midyeci Ahmet’te ‘şube’ krizi büyüyor!

'Midyeci Ahmet' olarak bilinen Ahmet Çiçek ile Deniz Çelebi arasındaki 'şube' krizi devam ediyor. 1 Aralık 2021 tarihinde Beşiktaş şubesini işletmeye başlayan Deniz Çelebi, eski eşi Ahmet Çiçek'e karşısına yeni bir dükkan açtığı için haksız rekabet davası açmaya hazırlanıyor. Peki bu süreçte merkez şubenin cirosunda ne kadarlık bir düşüş oldu? İşte detaylar...

‘Midyeci Ahmet’te ‘şube’ krizi büyüyor!
0

BEĞENDİM

‘Midyeci Ahmet’ olarak bilinen Ahmet Çiçek ile eski eşi Deniz Çelebi, anlaşmalı boşandı. Anlaşma gereği Midyeci Ahmet Beşiktaş Şubesi, Deniz Çelebi’ye devredildi. Bir süre sonra ise Ahmet Çiçek, bu yerin hemen karşısına aynı isimle şube açıp, sosyal medya hesabından eski eşinin işlettiği şubeyle ilişkilerinin kalmadığını ve oraya kendileri tarafından ürün sağlanmadığı açıklaması yaptı. Peki bu durum Merkez şubenin cirosunu nasıl etkiledi? Konuyla ilgili milliyet.com.tr’ye bilgi veren Deniz Çelebi şu ifadeleri kullandı: 

“Ahmet bey ile  ben boşandıktan sonra 9. gününde karşıma şube açtı. Hiçbir şekilde merkez şubenin reklamı yapılmıyor. Bu süreçte merkez şubenin cirosu yarı yarıya düştü.

SİZİN AÇIKLAMANIZDAN SONRA BİR DEĞİŞİKLİK OLDU MU? 

Benim açıklamamdan sonra bana karşı çok güzel destekler var. Buradan herkese çok teşekkür ediyorum. Çok emek verdim bu markaya. Ciddi emeklerim oldu. Bana karşı bir yıldırma politikası var. Bütün mal varlığından sadece merkez şubeyi aldım. Diğerleri Ahmet Bey’e kaldı.

İSİM DEĞİŞİKLİĞİ DÜŞÜNÜYOR MUSUNUZ?

Marka ismini değiştirmeyi düşünmüyorum. Merkez şube ismiyle ve tüm haklarıyla bana devredildi. Burada söylediğim maddeler boşanma davasının dosyasında da geçti.

ŞİMDİ DE TİCARET DAVASI!

Karşıma dükkan açtığı içinde kendisine haksız rekabetten dava açacağım. Yapılan şeyler hoş değil. Ayrıca ortaklık gibi bir düşüncemde yok.”

NE OLMUŞTU?

Midyeci Ahmet adıyla bilinen Ahmet Çiçek, eski eşinin iddialarına sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile cevap vermişti. Ahmet Çiçek “Ailesinden bana ve yardımcıma tehditler geliyor. Yardımcım arabadan inince maskeli bir kişinin silahlı saldırısına maruz kalıyor. 16 yaşında çocuk göndermişler. Ben buradayım, bir tane korumam var onu da azat edeceğim. Kim geliyorsa gelsin ama 16 yaşında çocuğu yollamayın. Göndereceğiniz kişi kimi vuracağını bilsin, ya da en kötü siz gelin. Gelmezseniz namertsiniz. Sizden korkan sizden beter olsun. Bu arkadaşım saldırıya uğrayınca ben de ‘Bu şube bize ait değildir’ dedim” açıklaması yaptı.

‘Midyeci Ahmet’ olarak bilinen Ahmet Çiçek ile Deniz Çelebi 23 Kasım 2021 tarihinde anlaşmalı boşanarak, 10 yıllık evliliklerini sonlandırdı. Bu evlilikten 9 ve 3.5 yaşında iki çocukları olan çift arasındaki anlaşmaya göre Midyeci Ahmet Beşiktaş Şubesi, Deniz Çelebi’ye devredildi. 1 Aralık 2021 tarihinde Beşiktaş şubesini işletmeye başlayan Deniz Çelebi, eski eşi Ahmet Çiçek’in bir hafta sonra kendilerine malzeme tedarikini kestiğini ve hemen karşılarına aynı isimle şube açtığını söyledi.

‘BU BENİM İÇİN İHANETTEN DE ÖTEYDİ’

Eşinin iddialarına sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile cevap veren Ahmet Çiçek, “Eşimle bir tartışma yaşandı. Tartışma uzadı, barışmaya niyeti de olmadığını anladım. ‘Durup dururken bana markanın yarısını şirketin yarısını istiyorum’ dedi. Hakkediyordu, çok büyük emekleri vardı. Anlam veremedim ama ‘peki’ dedim. Akşam olunca ‘Ben bir şey istemiyorum sadece psikoloğa git, narsissin’ dedi. Anladım ki, ailesiyle beraber bunlar, ‘Midyeci Ahmet’in Yunanistan projesi yalan oldu, bu adam yakında batar, biz merkez şubeyi kurtaralım, kendi iç düzenimizi kuralım’ diye bir düşünceye girmiş. Deniz de hazırdı, boşanmayı göze aldı. Ben döndüğümde mal paylaşımı hazır şekilde önüme geldi. Şok yaşadım bu benim için ihanetten de öteydi” dedi.

‘KİM GELİYORSA GELSİN GELMEZSENİZ NAMERTİSİNİZ’

Ahmet Çiçek “Eşim, ‘Türkiye ayağını komple istiyorum’ dedi. Sonra da ‘Ben bu kadar vicdansız değilim sadece merkez şubeyi alayım’ dedi. Nafaka parasıyla kabul ettim. Nafakayı 250 bini istedi. Sonra bunu 100 bine indirdik. ‘Merkez senin’ dedim, isim hakkı senin dedim. Nasılsa çocuklarıma kalacak ne olacak diye düşündüm. Ailesinden bana ve yardımcıma tehditler geliyor. Yardımcım arabadan inince maskeli bir kişinin silahlı saldırısına maruz kalıyor. 16 yaşında çocuk göndermişler. Ben buradayım, bir tane korumam var onu da azat edeceğim. Kim geliyorsa gelsin ama 16 yaşında çocuğu yollamayın. Göndereceğiniz kişi kimi vuracağını bilsin, ya da en kötü siz gelin. Gelmezseniz namertsiniz. Sizden korkan sizden beter olsun. Bu arkadaşım saldırıya uğrayınca ben de ‘Bu şube bize ait değildir’ dedim” diye konuştu.

Kur korumalı mevduat sisteminde yeni düzenlemeİLGİNİZİ ÇEKEBİLİRKur korumalı mevduat sisteminde yeni düzenlemeHaberi Görüntüle

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
Ekonomi Batılı şirketler dümen kırdı! Yatırımların yeni gözdesi Türkiye
Ekonomi Acil düzenleme! Hükümet emekli ikramiyesi için düğmeye bastı
Ekonomi Kültür ve Turizm Bakanlığından, sinema sektörüne 26 milyon lira destek
Ekonomi TOKİ’den Ankara’da yatırım fırsatı
Ekonomi Uzaya özel ticari görev! Bilet parası 55 milyon dolar
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

HIZLI YORUM YAP

"); e.preventDefault(); // avoid to execute the actual submit of the form. $.ajax({ type: "POST", url: "http://davahaber.com/wp-comments-post.php", data: form, // serializes the form's elements. success: function(data) { $(".quickComment form").html("
Yorumunuz gönderilmiştir. Paylaşımınız için teşekkür ederiz.
") } }); } });
EKONOMI Nisan ayında 239 milyon TL’lik SED ödemesi yapıldı
EKONOMI Batılı şirketler dümen kırdı! Yatırımların yeni gözdesi Türkiye
EKONOMI Acil düzenleme! Hükümet emekli ikramiyesi için düğmeye bastı
EKONOMI Kültür ve Turizm Bakanlığından, sinema sektörüne 26 milyon lira destek
EKONOMI TOKİ’den Ankara’da yatırım fırsatı
EKONOMI Uzaya özel ticari görev! Bilet parası 55 milyon dolar