h Dolar 7,7171 %-1.11
h Euro 9,4752 %-1.11
h Altın (Gr) 469,11 %18:33
h Çeyrek Altın 768,40 %3.071,17
h Tam Altın 7.636,21 %15.210,12
h Bitcoin 178617 %10.67523
a
  • DavaHaber
  • Magazin
  • Paklar Apartmanı’nda gerçekler ortaya çıkıyor! Safiye, Naci’nin kazan dairesinde tutulduğunu anladı

Paklar Apartmanı’nda gerçekler ortaya çıkıyor! Safiye, Naci’nin kazan dairesinde tutulduğunu anladı

Paklar Apartmanı’nda gerçekler ortaya çıkıyor! Safiye, Naci’nin kazan dairesinde tutulduğunu anladı
0

BEĞENDİM

Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın yer aldığı Paklar Apartmanı, dün akşam 32. yeni kısmıyla ekrana geldi. Gülben ve Esat ortasında yeni bir aşk başlarken Safiye, Naci’nin yerini öğrendi.

ESAT’TAN GÜLBEN’E İLAN-I AŞK

Paklar Apartmanı’nın son kısmında Esat, Gülben’i yemeğe çıkardı. İnci’nin zorlamasıyla Han da yardım etti ve Safiye’ye daima birlikte yemeğe gittiklerini söyleyerek Gülben’i meskenden çıkardı. Esat ise yemekte Gülben’e “Kız arkadaşım olur musun?” dedi. Yıllardır Esat’a aşık olan Gülben ise gözyaşlarına hakim olamadı. Hatta Esat, meskenin önünde Gülben’i birinci kere yanağından öptü.

SAFİYE, NACİ’NİN KAZAN DAİRESİNDE OLDUĞUNU ANLADI

Han’ın zorla kazan dairesinde tuttuğu Naci ise kızı için tedavi olmayı kabul etti. Han, Naci’yi doktora götürmek için postacı kılığıyla apartmandan çıkarmak istedi. Fakat o sırada aşağıya inen babası Hikmet, Naci’yi gördü. Hikmet tekrar konuta çıkınca ise Naci’yi gördüğünü Safiye’ye söyledi. Safiye’nin de apartman girişine inmesiyle Han, Naci’yi apar topar tekrar kazan dairesine soktu. Lakin Han kapıyı kilitlemeye fırsat bulamadı.

Naci ise Safiye’nin sesini duyunca klarnetiyle en sevdikleri şarkıyı çalmaya başladı. Müziği duyan Safiye büyük şok yaşadı ve Naci’nin kazan dairesinde olduğunu anladı.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Zafer Algöz: Mesken ortamına alışık değilim