DOLAR

18,0744$% -0.03

EURO

18,2808% -0.03

STERLİN

21,6323£% 0.09

GRAM ALTIN

1.021,46%0,02

ÇEYREK ALTIN

1.672,00%0,12

TAM ALTIN

16.534,18%0,05

BİTCOİN

420270฿%0.17302

a

Trendyol İnfluencer Başvuru Nasıl Yapılır? Trendyol Fenomen

Trendyol influencer başvuru nasıl yapılır? Trendyol link vererek para kazanma şartları nelerdir, influencerlardan ne istiyorlar hadi hepsini detaylı biçimde inceleyelim. Trendyol influencer başvuru yapmak için içeriğin en altında link göreceksiniz oradan yapabilirsiniz önce şartları ve sıkça sorulan soruları cevaplamak istiyorum.

Trendyol Fenomen nedir kısaca değinirsek Trendyol Fenomen Trendyol influencer terimini Türkçeleştirerek akılda kalıcılığını sağlamak amacıyla oluşturulmuş bir marka ismidir. Sizde Trendyol Fenomen’i olmak isterseniz aşağıda ki adımları takip ederek bilgilere ulaşabilir ve gerekli şartları sağlarsanız başvurunuzu yapabilirsiniz.

Trendyol Affiliate Nedir?

Trendyol Affiliate sosyal medya ağlarında 10.000 takipçi üzeri ve etkileşimi yüksek olan hesapların başvurabildiği, özel bağlantı ayarları ile satış yaparak kazanç sağladığı bir sistem.

Trendyol influencer Kazanç

Trendyol influencer kazanç noktaları nelerdir? Trendyol influencer alanında influencerlar ne kadar kazanıyor? Ek önerileri nelerdir gibi soruların cevapları net, kısa bir şekilde büyük bir içerik ile sizlerle!

Trendyol influencer ne kadar kazanıyor?

Trendyol influencer ne kadar kazanıyor peki? Oluşturduğu link elektronik ürünlerden oluşuyorsa toplam miktarın %2’sini influencer kazanmış olur. 10 bin TL’lik link üzerinden ürün satışında bir influencer 200 TL kazanabilmektedir.

Trendyol Affiliate Sistemi Nasıl Çalışır?

İnstagram’daki ünlülerin yani fenomenlerin hikayelerinde Trendyol ürün linkleri paylaştıklarını görmüşsünüzdür. Takipçilerinize bu hikaye üzerinden satış gerçekleştirirseniz size belirli bir komisyon ücreti yatırıyorlar sistemin temel mantığı bu.

Hikayelerde link paylaşıp para kazanma programın adı Trendyol Affiliate SistemiBu programa üye olup İnstagram’da Trendyol linki paylaşarak sizin sayenizde yapılan alışverişlerden komisyon alabilirsiniz. Trendyol Affiliate Sistemi’ne dahil olmanız için gereken şartlar neler peki?

 • Başvuru için en az 10.000 takipçiye sahip olmanız gerekiyor.
 • Başvurunun sonuçlanması ortalama 7-10 gün sürüyor.
 • Trendyol’da bulunan ürünlerden istediklerinizi seçip bir koleksiyon oluşturup, dilerseniz tekil ürünler için de bir link oluşturabiliyorsunuz.
 • Satışlardan %15 komisyon alıyorsunuz.
  Bu oran değişmektedir aşağıda ki tablo da komisyon oranlarını inceleyebilirsiniz.
 • Özel kampanya dönemlerinde komisyon oranları artabiliyor.
  Bununla beraber markaların kendilerine özgü komisyon oranları olabiliyor. Yani piyasaya yeni giren bir marka influencerlara %20 satış komisyonu teklif edebiliyor.
 • Trendyol’da influencer olarak kendi ürün koleksiyonunuzu yaptığınızda ve hesabınız onaylandığında komisyon oranlarında bonuslar olabiliyor.
 • Takipçileriniz gerçekten doğal yöntemlerle sizi takip ediyorsa örneğin siz bir koleksiyon oluşturdunuz ama o koleksiyondan alışveriş yapmadı o hikayeden ulaşıp farklı bir şey alsa da siz yine de komisyonunuzu alıyorsunuz. Örnekle anlatmak gerekirse de siz tshirt koleksiyonu oluşturdunuz o koleksiyonu incelerken başka bir ürünü aratıp satın aldı siz yine de ondan komisyon alabiliyorsunuz.

Affiliate Marketing Nedir?

Affiliate Marketing nedir sorusu ise internet üzerinden para kazanmak isteyen kişilere kazanç sağlanmasına olanak veren bir pazarlama türüdür. Trendyol Affiliate Marketing sistemi üzerinden ödeme alabilmek için bu konuda kendi şirketinizi kurmalı ve vergi mükellefi olmanız gereklidir. Şirketiniz yoksa iş ortağı olarak faaliyet gösteren onaylanmış resmi ajanslardan birisi ile de çalışarak bu işten para kazanabilirsiniz.

Affiliate Marketing satıcı, ortak ve tüketici olmak üzere 3 kişi arasında gerçekleşen bir sistemdir. Bu sistemin ortaklarını kısaca anlatırsak;

 • Satıcı: Ürün veya hizmetin ortaya çıkmasını sağlayan kişidir.
 • Ortak: Satıcının ürün ya da hizmetini tüketicilere pazarlama kanalları aracığıyla pazarlayandır
 • Tüketici: Ortakların pazarlama kanallarından pazarlamaya çalışılan ürün veya hizmeti satın alan kişidir.

  Trendyol İnfluencer Başvuru Nasıl Yapılır

Trendyol influencer Nasıl Olunur?

Trendyol’da influencer olabilmek için belirli şartlar gerekmektedir. İçeriğimizde isterseniz direkt olarak içindekiler bölümünden başlıklara gidebilir ya da sırayla okuyarak Trendyol influencerlık adımlarınızı sağlam ve doğru bir şekilde atabilirsiniz.

Affiliate Marketing İle Nasıl Para Kazanılır?

Affiliate Marketing İle Nasıl Para Kazanılır? merak edenler için para kazanma yolları şu şekilde olmaktadır.

 • Tıklama Başına Ödeme: Web sitesine yönlendirilen tüketicinin linki tıklaması üzerinden alınan ödemedir.
 • Satış Başına Ödeme: Gerçekleştirilen satış üzerinden alınır.
 • Olası Satış Başına Ödeme: Form doldurma, ürünü sepete ekleme gibi işlemlerden alınır.

İnfluencerlar Trendyol’dan Ne Kadar Kazanıyor?

İnfluencerlar Trendyol kazançları kitlesine göre değişkenlik göstermektedir yukarıda ki komisyon oranlarını okuduğunuz gibi değişkenlik göstermekte. Yani kazançlarınız tamamen sizin takipçi sayınız, hikaye görüntülenmeniz ve o hikaye ile etkileşim oranı (satış oranı) ile değişkenlik gösteriyor. 10.000 TL da kazanabilirsiniz 100 TL’de kazanabilirsiniz.

Trendyol İnfluencer Başvuru 2021 Koşulları

Trendyol influencer başvuru yapacak olanların programda Yer Almanın Ön Koşulları bulunmaktadır. Bu ön koşulları şunlardır;

 • Instagram hesabınızda 10 binin üzerinde tamamen organik takipçiniz olmalıdır.
 • Instagram hesabınız takipçilerinizin ve etkileşimlerinizin (beğeni, yorum, izlenme vs.) organik olmayan yollarla edinilmemesi, tamamen organik olması gerekir.
 • Her influencer kazancı fatura edebileceği bir şirket ve ajans ile çalışmalıdır
 • Aktif ürün satışı yapılan bir hesap olmamalıdır.

Trendyol İnfluencer Başvurusu Nasıl Yapılır?

Trendyol influencer başvurusu nasıl yapılır adım adım beraber başvuru yapacağız.

 1. Takipçi sayınız en az 10.000 ve yukarı ise Trendyol İnfluencer Başvuru linkine tıklıyoruz. Takipçi kitlenizin, beğenilerinizin, izlenmelerinizin organik olup olmadığı ve kabul edildiğiniz takdirde size 2 hafta içinde mail yoluyla dönüş yapılmaktadır. 2 hafta içinde dönüş olmazsa başvurunuzun kabul edilmediğini varsayabilirsiniz.
 2. Bu aşamayı geçtiyseniz daha sonrasında Belge Yönetimi sayfasından Trendyol Affiliate Sistemi’nin istediği belgeleri tamamlayıp yüklemeniz gerekiyor. Belgeleri tarayıp bilgisayara yükleyeceksiniz. PDF, Word dosyalarında kabul ediyor Trendyol influencer sistemi.
 3. Sözleşme de tamamladıysak sıra fatura kesme işlemlerinde eğer kendi faturanızı kesecekseniz ki bunun için en düşük maliyetli olan şahıs şirketi kurmanız gerekir. Bunun için aylık yaklaşık 1300 TL sabit gideri gözden çıkarmalısınız. Bu yolu seçerseniz Belge Yönetimi sayfasındaki kendi faturamı keseceğim seçeneğini seçip şirketinizin bilgilerini (Şirket ismi, adresi, vergi numarası vb girmelisiniz. Çoğu kişi başlangıç aşamasında bu yöntemi tercih etmemektedir. Ajansla çalıştığınızda Trendyol kazancınızı ajansa gönderecek ajans da bu kazançtan yaklaşık %4 oranında kendi payını ve %15 de gelir vergisi kesip kalan tutarı size gönderecektir. Siz de bu sayede ödeme, fatura, vergi vb. yasal işlerler uğraşmadığınız için kendi İnstagram sayfanıza ve paylaşımlarınıza odaklanabileceksiniz.
 4. Ajansla çalışabilmek için öncelikle bir ajans bulmanız gerekli. Trendyol Belge Yönetimi sayfasından “ajansla çalışıyorum” seçeneğini tıkladıktan sonra Trendyol’a kayıtlı olan ajansların listesi gözükmekte. Siz bu ajanslardan biriyle çalışabileceğiniz gibi burada kayıtlı olmayan bir ajansla da çalışabilirsiniz. Ajansları tek tek aramak yerine başvuru sürecinde ki size destek olan kişiden yardım isteyebilirsiniz. Gerekli süreçleri size detaylı şekilde anlatacaktır. Siz bu sözleşmeyi imzalayıp taratmalı ve son olarak Belge Yönetimi sayfasından çalıştığınız ajansı seçip sözleşmeyi de yükleyip Trendyol’a göndermelisiniz. Artık işlemler tamam linklerini yayınlamaya başlayabilirsiniz.

Trendyol influencer Başvurusu Nasıl Yapılır?

Trendyol’dan ne kadar kazandığımı nasıl bileceğim? Ödememi ne zaman alacağım?” diye merak ediyorsanız bunu da hemen belirtelim. Kazançlarınız size 1 gün gecikmeli olarak ajans tarafından günlük rapor halinde sunulmaktadır. Paylaşım yaptıktan sonraki gün raporunuz boş gelirse endişelenmeyin. Ertesi gün ilk kazançlarınızı görebileceksiniz. Ödemeler ise yaklaşık bir ay sonra yapılmaktadır. Kazançlarınız her ayın 24’üne kadar hesaplanmakta ve bir sonraki ayın 24’ünden sonra vermiş olduğunuz banka hesabınıza ilgili ajans tarafından gönderilmektedir.

Trendyol influencer Belge Yükleme

Trendyol influencer belge yükleme aşamasında çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Trendyol influencer belge yükleme yaparken yapacağınız tek bir hata size zaman kaybı yaşatacağı için yükleyeceğiniz dosyalarının açıklamalarını dikkatli okumalısınız. Islak imza gibi isteklerini tarayıcı ile bilgisayarınıza yükleyebilir daha sonrasında word dosyasına yükleyebilir daha sonrasında pdf’e çevirebilirsiniz. Bir diğer yöntem ise tarayıcınız yok ve ulaşma şansınız yok ise telefonunuzun mağazasına scanner yazarak uygulamalar yolu ile tarama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Trendyol İnfluencer Başvuru Formu

Trendyol influencer işbirliği başvuru formu için linke tıklayıp Trendyol influencerlığı yapabilirsiniz ve ek gelir sağlayabilirsiniz.

Trendyol İnfluencer İşbirliği Nasıl Yapılır?

 • Başvuru için en az 10.000 takipçiye sahip olmanız lazım.
 • Başvurunun sonuçlanması ortalama 10 gün sürüyor.
 • Trendyol’da bulunan ürünlerden istediklerinizi seçip bir koleksiyon oluşturuyorsunuz. Dilerseniz tekil ürünler için de bir link oluşturabiliyorsunuz. Story’de paylaşacağınız link de bu esasında.
 • Satışlardan %15 komisyon alıyorsunuz.
 • Elektronik ürünlerde komisyon %2.
 • Özel aylarda kampanya dönemlerinde komisyon oranları artabiliyor. Bununla beraber markaların kendilerine özgü komisyon oranları olabiliyor. Yani piyasaya yeni giren bir marka influencer’lara %20 satış komisyonu teklif edebiliyor.
 • Trendyol’da influencer olarak kendi ürün koleksiyonunuzu yaptığınızda ve hesabınız onaylandığında komisyon oranlarında faydası olabiliyor.

Trendyol influencer Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Trendyol influencer başvurusu ne zaman sonuçlanır sorusu net bir cevabı olmamakla beraber Trendyol influencer başvurusu 7-10 gün arasında sürmektedir. Trendyol influencer başvuru süresi tamamen sizinle alakalıdır. Belgeleriniz doğru, okunabilir şekilde yükledikten sonra hiçbir problem kalmayacaktır. Belgelerin detaylı yüklenmesi, hangi belgeyi nasıl dolduracağınız içeriğimizde başlıklar altında yer almaktadır.

Trendyol Satış Ortaklığı Nedir?

Trendyol ürünlerinin sosyal medya hesabınızda linkini paylaşarak satılan ürünlerden komisyon kazanmanızı sağlayan bir programdır.

Trendyol’dan Para Kazanabilmem İçin Kaç Takipçim Olmalı?

Trendyol satış ortaklığına başvuru yapabilmek için en az İnstagram’da en az 10 bin takipçiye sahip olmalısınız.

Trendyol Linki Paylaşarak Ne Kadar Kazanabilirim?

Her satıştan elektronik ürünlerde %2 , diğerlerinden ortalama %15 kazanç elde edersiniz. Kazançlarınız kategoriden kategoriye değişmektedir.

Trendyol Satış Ortaklığı Programına Nasıl Başvurabilirim?

İnfluencer başvuru sayfasında sizden istenen bilgileri sadece birkaç dakikada doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz ortalama 10 gün içinde değerlendirilecek ve size olumlu ya da olumsuz dönüş yapılacaktır.

Trendyol Mağaza Açma Ücreti

Trendyol’da mağaza açma ücreti almamaktadır. Başlangıçtan itibaren hiçbir zaman mağaza kira ücretimüşteri hizmetleri ücreti, pazarlama bedeli, banner gösterim bedeli vb. gibi başlıklar altında hiçbir ek ücret tahsil edilmez.Sadece online başvuru yaparak Trendyol satıcısı olabilirsiniz.

Trendyol influencer Başvuru Sonucu

Trendyol influencer başvuru sonucu, sonuçları sizin başvuru formunuzu ne kadar doğru doldurmanıza bağlı olarak sonuçlar erken veya geç sonuçlanacaktır. Trendyol influencer başvuru sonuçlarını Trendyol hesabınıza giriş yapıp ayarlar sekmesinden takip edebilirsiniz.

Trendyol Kazanç

Trendyol kazanç oranları sizin influencerlik yeteneğiniz, takipçi sayınız, etkileşimleriniz ile doğru orantılıdır. Kitlenizin ilgili ve alakalı olduğu ürünler ile daha fazla etkileşim sağlayabilirsiniz. Trendyol’ kazanç için Trendyol Komisyon Oranları başlığını inceleyebilirsiniz.

Trendyol Komisyon Oranları

Trendyol komisyon oranları önceden inceleyerek kitlenizi ona göre şekillendirmeye çalışarak daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz.

Trendyol influencer Komisyonu

Kategori Komisyon (KDV Dahil)
Altın&Gümüş 5%
Mücevher 30%
Takı 30%
Atkı&Bere&Eldiven 30%
Çanta 25%
Diğer Aksesuar 30%
Gözlük 25%
Saat 25%
Valiz/Bavul 18%
Ayakkabı 25%
Spor Ekipmanları Koşu bandı, kondisyon bisikleti, bisiklet vb. 12%
Paten ve Paten Aksesuarları, Scooter ve Aksesuarları, Vücut Geliştirme Aletleri, Vücut Geliştirme Ekipmanları, Bisiklet aksesuarları, Fitness/Pilates ürünleri, Spor Malzemeleri, Outdoor Ekipmanlar 15%
Spor Giyim & Spor Ayakkabı 20%
Anne Bakım Göğüs Ucu Kremi, Vücut Kremleri, Göğüs Pedleri / Koruyucular 18%
Bebek Bezi, Islak Mendil / Havlu 12%
Alt Açma Minderi, Bebek Bakım Çantası, Kozmetik, Bebek Sağlık Ürünleri, Diğer Bebek Bakım Ürünleri 18%
Bebek Beslenme / Emzirme Alıştırma Bardakları, Beslenme Aksesuarları, Biberon Isıtıcı & Sterilizatör, Biberon/Emzik, Emzirme/Saklama Aksesuarları, Göğüs Pompaları, Mama Isıtıcı ve Hazırlayıcılar 18%
Emzirme Örtüsü, Emzirme Yastığı, Mama Önlüğü 18%
Bebek Ek Besin, Bebek Maması, Süt Arttırıcı İçecekler 12%
Çocuk Gereçleri Ana Kucağı, Yürüteç, Portbebe/Kanguru/Sling, Bebek Arabası/Puset, Koltuğu, Oto Koltuğu Aksesuarları, Park Yatak / Oyun Parkı, Bebek Salıncağı & Hoppala, Mama Sandalyesi 18%
Güvenlik, Telsiz&Kamera&Dedektör 18%
Oyuncak Akülü Araçlar & Pedallı Araçlar, Çocuk Bisiklet 15%
Çocuk Puzzle / Yapboz, Çocuk Kutu Oyunları, Bebek/Okul Öncesi Oyuncaklar, Diğer 18%
Beyaz Eşya Ankastre, Aspiratörler, Davlumbazlar, Fırınlar, Ocaklar, Su Sebili 10%
Bulaşık Makineleri, Buzdolapları, Çamaşır Makineleri, Derin Dondurucular, Kurutma Makineleri 9%
Bilgisayar & Tablet Ağ – Modem – Akıllı Ev 15%
Anakart, Bellek (RAM), Bilgisayar Kasası, Bilgisayar Yedek Parça, Ekran Kartı, İşlemci, Optik Sürücü, Power Supply (PSU), Ses Kartı, Soğutucu ve Overclock, UPS ve Akü, Notebook Soğutucu, Monitor, Hafıza Kartı, Oyuncu Monitör, TV Kartları 12%
Dizüstü Bilgisayar, Tablet, Grafik Tablet, Oyuncu Dizüstü Bilgisayarı, All-in-One Monitor PC 7%
E-Kitap Okuyucu 15%
Sabit Disk, SSD (Solid State Drive), Server Donanımı 11%
Oyuncu Kulaklıkları, Oyuncu Mouseları, Oyuncu Mousepad, Oyuncu Klavyesi, Hoparlör, Kablo / Adaptör, Klavye, Media Player, Mouse & Mousepad, Çoklu Depolama Ünitesi, Taşınabilir Hard Disk, Taşınabilir SSD, USB 12%
Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı, Masaüstü Bilgisayar 8%
Yazılım Ürünleri 18%
Bilgisayar/Tablet Aksesuarları 15%
Fotoğraf Makinesi & Kamera Aksiyon Kameraları, Sualtı Fotoğraf Makineleri 12%
Aynasız Kompakt SLR Makineleri, SLR Fotoğraf Makineleri 7%
Dijital Fotoğraf Makineleri, Video Kameralar 9%
Foto & Kamera Aksesuarları 15%
Akıllı Bileklik, Akıllı Saat, Sanal Gerçeklik Gözlükleri 18%
Oyun & Oyun Konsolları Bilgisayar Oyunları, Nintendo Oyunları, Playstation Oyunları, Xbox Oyunları, PSP / Vita Oyunları 10%
Diğer Oyun Konsolları, PSP / Vita Konsolları, Nintendo Konsolları, Playstation Konsolları, Xbox Konsolları 6%
Konsol Aksesuarları 12%
Telefon & Telefon Aksesuarları Cep Telefonu 6%
Araç içi Telefon Tutucular, Bluetooth Araç Kiti 23%
Kapak & Kılıf, Ekran Koruyucu Film 30%
Powerbank, Şarj Cihazları & Kabloları 14%
Telefon Bluetooth Kulaklık 20%
Batarya, Ekran, Kamera, Telefon Kasası, Tuş Takımı 25%
Telsiz/Masaüstü Telefonları 12%
Tv, Görüntü&Ses Sistemleri Dijital Yayın Paketleri 10%
DVD & Blu – Ray Oynatıcılar, Ev Sinema Hoparlörleri, Ev Sinema Sistemleri, Projeksiyon, Bluetooth Wireless Hoparlörler 9%
Güvenlik Sistemleri, Kablo & Sarf Malzemeler, Bluetooth Kulaklık, Kulakiçi Kulaklık, Kulaküstü Kulaklık, Mikrofon, MP Player / Ses Kayıt Cihazı, Müzik Sistemleri 15%
Projeksiyon Aksesuarları, TV Aksesuarları 18%
Televizyon 5%
Bahçe Yapı & Market Bungalov Ev 20%
Bahçe Dekorasyonu, Bahçe Kovucuları, Mangal & Barbekü 20%
Küçük El Aletleri, Elektrikli El Aletleri, Manuel El Aletleri 20%
Çiçek & Bitki Yetiştirme, Bahçe Sulama 20%
Havuz Ürünleri 20%
Hırdavat, İnşaat Malzemeleri 20%
Bahçe Makineleri 20%
Güvenlik Ürünleri 20%
Jenaratör 15%
Banyo Yapı Malzemeleri 20%
Boyalar ve Boya Malzemeleri 17%
Banyo Banyo Aksesuarları 21%
Batarya & Musluk & Duş Sistemleri, Vitrifiye 16%
Banyo Dolabı 20%
Klozet Takımı 30%
Tesisat 21%
Elektrik ve Aydınlatma 21%
Ev Tekstili Halı 22%
Kilim&Paspas 22%
Mutfak Tekstili 22%
Perde 22%
Nevresim Takımı 22%
Yatak Odası Tekstili 22%
Diğer Ev Tekstili 22%
Hobi Eğlence Film 17%
Müzik Alet ve Ekipmanları, Müzik Albümü 17%
Parti Malzemeleri 25%
Pikap/Gramofon, Plak 17%
Kutu Oyunları, Puzzle 20%
Kitap 18%
Ofis & Kırtasiye Malzemeleri Boya Malzemeleri, Sanatsal Malzemeler, Sanatsal Kağıtlar & Kalemler 20%
Dosyalama / Arşivleme, Ofis Sarf Tüketim Malzemeleri, Diğer Kırtasiye Malzemeleri 20%
Kırtasiye Kağıt Ürünleri 17%
Ofis Teknolojileri 17%
Mobilya Dekorasyon 25%
Ofis Dekorasyon 25%
Mobilya 25%
Sandalyeler 25%
Otomobil & Motosiklet GPS & Navigasyon, Intercom 15%
Motosiklet Aksesuarları, Motosiklet Koruma Ekipmanları, Motosiklet Bakım, Motosiklet Ekipmanları, Motosiklet Giyim, Motosiklet Yedek Parça 15%
Navigasyon Aksesuarları 17%
Oto Aksesuar, Oto Modifiye Ürünleri 20%
Reflektörler 20%
Sürüş Aksesuarları, Bagaj Düzenleyici, Yangın Söndürme Tüpleri, Trafik / İlk Yardım Setleri 20%
Motor Bakım Ürünleri 15%
Jantlar& Jant Kapakları 15%
Lastik 10%
Oto Bakım / Temizlik Ürünleri, Lastik Bakım Ürünleri 10%
Oto Ses Görüntü Sistemleri 15%
Sofra & Mutfak Mutfak Saklama ve Düzenleme, Mutfak Çöp Kovası 20%
Cezve, Çaydanlık, Yemek Takımı 20%
Fırın/Kek Kalıpları, Yemek Hazırlık, Sofra Gereçleri 20%
Tava/Tava Seti, Tencere/Tencere Seti, Çatal & Bıçak & Kaşık Seti 20%
Servis/Sunum Ürünleri 25%
Giyim
Giyim Giyim, Hamile Giyim 25%
Tesettür Giyim 30%
Kişisel Bakım
Makyaj 20%
Parfüm, Parfüm Seti 15%
Cilt Bakım 20%
Saç Bakım 20%
Ağız Bakım, Saç Bakım, Saç Şekillendirici 20%
Banyo & Duş Ürünleri, Deodorant & Kolonya, Deodorant & Kolonya, Ayak Bakımı, El & Tırnak Bakımı, Vücut Spreyi 20%
Kadın Hijyen 20%
Ağda & Tüy Dökücüler 20%
Epilasyon Ürünleri, Tıraş Ürünleri 20%
Cinsel Sağlık 20%
Gıda Takviyeleri/Vitaminler, Sporcu Besinleri/Supplementler 20%
Genel Sağlık 20%
Hasta Bezi ve Temizlik 20%
Süpermarket Kağıt Ürünleri, Deterjan, Temizlik Ürünleri 15%
Gıda & İçecek 20%
PetShop Kedi Konserve Mamaları, Kedi Mamaları, Köpek Konserve Mamaları, Köpek Mamaları 17%
Kedi Kumları 17%
Kedi Ürünleri, Köpek Ürünleri 17%
Diğer Petshop Ürünleri 17%

Trendyol influencer Müşteri Hizmetleri

Trendyol influencer Müşteri hizmetleri için telefon numarası 0850 258 5 800 ile ulaşabilirsiniz. Trendyol influencer canlı destek için (https://partner.trendyol.com/support/info)

Hepsiburada influencer nasıl olunur? Hepsiburada influencer komisyon oranları gibi sorular için linke tıklayabilirsiniz.

Trendyol Affiliate Marketing daha fazla deneyim kazanmak için neler yapmalısınız, deneyimli kişilerin önerilerini okumak için linkte ki makaleyi okuyabilirsiniz.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.