DOLAR

16,1363$% 1.28

EURO

17,3062% 1.51

STERLİN

20,1872£% 0.61

GRAM ALTIN

959,38%1,14

ÇEYREK ALTIN

1.568,00%0,89

TAM ALTIN

15.156,67%-0,04

BİTCOİN

472133฿%-2.6194

a

Getir Bayilik Başvurusu ve Ücreti

0

BEĞENDİM

Getir bayilik başvurusu ve ücreti istenilen şartları incelediğimiz içeriğe hoşgeldiniz. Eşsiz bir iş fikri modeli olan Getir, büyüme planları çerçevesinde bayilik veriyor. Getir bayilik modeli yüksek kar marjları fırsatı sağlaya önemli bir iş fikridir. 2015 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan Getir, Covid-19 pandemisi ile birlikte en hızlı büyüyen şirketler arasında yer aldı. Günün 24 saati belirtilen lokasyonlara gıdadan, parfüme kadar on binlerce ürünü anında teslim eden bir işletme fikri olan Getir, ülkemizin ve dünyanın farklı lokasyonlarında hizmet sağlamak amacıyla bayilik veriyor.

Bayilik veren firmalar listemizi mutlaka incelemelisiniz!

GETİR Bayilik

Kapıa ödeme ve mobil ödeme seçenekleri ile ülkenin her yanında çok sevilen Getir’in en çok sevilen yanlarından biri ise çok hızlı bir şekilde ürün teslim desteği sağlamasıdır. Bayilik verilecek girişimci ve yatırımcıların da en çok proje üretmesi gereken ana konulardan bir tanesi budur.

Getir’in lokasyon bazlı bayilik seçeneğini aktif etmek çok yüksek sermaye talep etmektedir. Ancak ortalama sermaye düzeyi için lokasyon bazlı ücretlendirme seçeneğine gidilmektedir. Küçük bölgeler için 1 milyon lira civarındaki sermaye tutarı yeterli olurken, il ve büyük semtler için gerekli yatırım sermayesi 10 milyon liranın üzerine çıkabilmektedir.

Getir’in bayilik sistemi için 2 farklı konuda çalışmaya ihtiyaç duyulmaktadır.

Getir DEPO

Getir bayiliği almak için binlerce ürün gamında on binlerce farklı ürünün bulunduğu bir depo ihtiyacınız olacak.

Getir’in sunduğu ürün teslim grupları şöyle:

 • Su – İçecek
 • Meyve – Sebze
 • Fırın Ürünleri
 • Temel Gıda
 • Dondurma
 • Yiyecek
 • Kahvaltılık
 • Kişisel Bakım
 • Temizlik
 • Teknoloji
 • Ev Ürünleri
 • Evcil Hayvan
 • Bebek
 • Cinsel Sağlık
 • Giyim

Getir Kurye

Getir bayiliğini kurmak ve aktif etmek için gerekli olan bir diğer önemli unsur ise kuryedir. Yeterli sayıda kurye istihdamının başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Ortalama olarak 400 metrekarelik bir depo için 5 aktif moto kuryeye ihtiyacınız olacaktır. Eğer siparişler sayısında ciddi artış elde ederseniz, siparişe bağlı olarak istihdam edilen motokuryeleri artırmanız gerekecektir.

GETİR Bayiliği Nasıl Çalışır?

Getir bayiliği nasıl çalışır? Getir’den bayilik aldıktan sonra Getir uygulaması üzerinden sizin deponun yakınlarındaki tüm alanlar için sipariş verme sistemi aktif olur. Bu süreçten sonra alınan siparişler doğrudan size iletilir ve sizde depodan ilgili ürünü belirtilen adrese kısa bir süre içerisinde motor kuryeler ile teslim edersiniz.

Getir uygulaması hem kredi kartı ile online hem de kapıda ödeme imkanı sağlamaktadır. Kredi kartı ödemeleri doğrudan ana şirkete iletilmekte ancak kapıda ödeme için gelen ödemeleri de siz günlük olarak Getir’in verdiği hesaplara yatırmanız gerekiyor.

Getir’in en çok dikkat ettiği konulardan biri iptal edilen siparişlerdir. Getir, ürünlerin hızlı bir şekilde teslim edilmesini ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulmasına ciddi önem göstermektedir.

Getir Bayilik Başvurusu ve Ücreti

GETİR Bayilik Şartları

Getir bayi başvurusu şartları bulunduğunuz bölgeye göre farklılık göstermektedir. Öncelikle sizin Ticari siciliniz ve geçmişiniz detaylıca inceleniyor. Getir bayilik sistemi sayesinde ciddi kazançlar kazanabilmeniz mümkün. Türkiye’de her geçen gün müşteri kitlesini genişleten Getir’e olan talepte bu doğrultuda artıyor. Getir bayilik koşulları 2021 yılı için aşağıda listelenmiştir.

 • Öncelikle Getir sizden ne kadar yatırım yapabileceğinizin bilgisini istiyor. Getir ne kadar ücret alıyor? Getir bayilik ücreti için net bir miktar bulunmamaktadır. Getir bayiliği için en az 500.000 tl yatırım yapmanız gerekmektedir. Ancak bulunduğunuz ile göre yatırım aralığı belirtilmiştir.500.000-750.000 TL
  750.000-1.250.000 TL
  1.250.000-2.000.000 TL
  2.000.000 ve üzeri TL olmak üzere 4 farklı aralıkta bayilik ücreti bulunmaktadır.
 • Yatırım miktarı bulunduğunuz bölgeye uygun bulunursa sizin Ticari siciliniz incelenmektedir.
 • Getir hangi illerde hizmet veriyor? Getir İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ, Eskişehir, Yalova, Muğla, Adana, Kayseri, Antalya, Mersin, Düzce, Aydın, Kırklareli, Bolu, Kütahya, Denizli ve Balıkesir illerinde şuan için hizmet veriyor.
 • Getir franchise alma Getir, Getir Su, Getir Büyük olmak üzere 3 farklı türde bayilik seçeneği bulunmaktadır.

Getir Bayiliği Avantajlı Mı?

Getir bayiliği avantajlı mı? Evet, Getir bayiliği almak kısa sürede karlı ve avantajlı bir iştir. Getir markasından alacağınız bayilikle ile günde 16 saat çalışan bir işletmeye sahip olmuş olursunuz. Aynı zamanda Getir firması adı altında çalışan bir işletmeniz olur.

 • İşletmeniz çok yüksek karlılık ile çalışacağından, yapacağınız yatırımdan memnun kalırsınız.
 • Çok yüksek kar marjı elde edersiniz.
 • En az 8 kişiyi istihdam etmenin gururunu yaşarsınız.
 • 16 saat çalışan bir deponuz ve o depodan vızır vızır çıkan motosikletli kuryeleri görürsünüz.
 • Televizyonlarda her getir reklamı yapıldığında aynı zamanda sizin de reklamınız yapılmış olur, satışlarınız artar.

GETİR Bayiliği Ne Kadar Kazandırır?

Getir önemli düzeyde kar marjı sağlayan bir iş modelidir. Getir hem ürün ve hizmet ücretlerini size ödemekte hem de ürün başına komisyon ve kargo ücretini ödemektedir.

Getir bayiliği ortalama 1 milyon lira ile kurulmaktadır. Getir’in 1 milyon liraya kurulan önemli bir lokasyondaki bayiliği günlük yaklaşık 500 adet sipariş almaktadır. Ortalama olarak sipariş başına 6 TL’lik bir ücret ödenmektedir. Bu da ürünler için elde ettiğiniz gelir dışında sipariş başına 6 TL kazanmanızı sağlayacaktır. Bu durumda günlük 3 bin liralık net kar elde etme şansınız olacaktır. Ayrıca ürünlerden de yüzde 5-20 civarında bir ek kar elde edersiniz.

Getir bayilerinin personel, kira, elektrik vs. gibi aylık tüm masraflar sonrasındaki net karı 70-80 bin lira civarında bulunmaktadır.

Getir Büyük Nedir?

Getir Büyük, İstanbul’un sınırlı bölgelerinde iş yapan ve market fiyatlarıyla aynı alışverişi toptan ayağınıza kadar getiren bir market alışveriş sistemidir. Getir Büyük’te dağıtım aracı, motorsiklet değil araçlar olur. Getir büyük sistemi son derece basittir ve hızlı çalışır. Peki Getir büyük bayiliği kazançlı mı?

Getir Büyük Sistemi

Getir büyük sisteminde herhangi bir getirme ücreti olmaz. Siparişlerde minimum 150 TL getirme ücreti sunulur ve sistem tamamen bu şekilde işler. Ek olarak, Getir Büyük’ün kapsama alanı, sıradan bir Getir’e göre daha fazladır.

Getir Bayilik Kazancı

Getir bayileri satışlardan aldığı hak edişe göre kazancı belli olmaktadır. Net bir şekilde bayilik kazancı hakkında bilgi vermemiz mümkün değildir. Bulunduğunuz bölge ve bölgeden Getir uygulamasını aktif kullanan kişilere bağlı olarak değişmektedir. Yine de merak edenler için ortalama ne kadar kazanacağınızı aşağıda paylaştık.

 • Getir sipariş başına bayilere ortalama 6 TL ödeme yapmaktadır. Günde 400 sipariş aldığınızı varsayarsak günde 2.400 TL kazanç sağlarsınız.
 • Günde 400 sipariş aldığınızı varsayarsa aylık bazda 72.000 Tl brüt para kazanırsınız.
 • Yapmış olduğunuz yatırıma göre verilen komisyon miktarı da değişmektedir.
 • 10 tane motorlu kurye olduğunu varsayarsak ortalama kurye giderleri 42.000 TL civarında olacaktır.
 • Depo size ait değilse bunun kira ücreti de olacaktır bunu da hesaba dahil etmeniz gerekmektedir.

Getir Şubesi Açma Maliyeti

Getir bayilik açma maliyeti olarak en az 500.000 TL civarı bir yatırım gerekiyor. Nazım Salur Getir kurucusu bayilik bedeli olarak ortalama 750 bin TL ile 1 Milyon TL arasında gidip geldiğini söylemektedir.

Getir Bayilik Aylık Kazancı

Getir bayilik aylık kazancı su bayisi ortalama günlük 200 civarı sipariş teslim eder. Ortalama 200 sipariş için de 3 TL’den sipariş için günlük kazancının 600 TL kadar olur. Bu da aylık bazda 18.000 TL’ye karşlılık gelir.

Getir Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Getir uygulaması kendi deposundan veya anlaşmalı restoranlardan kurye ile siparişinizi ulaştıran sistemdir. Müşterilerin uygulama içerisinden banka kartıyla vermiş olduğu siparişi ilgili deponun veya restoranın sistemine ulaştırmaktadır. Sisteme düşen sipariş hızlıca hazırlanıp kuryeye teslim edilir ve alıcıya ulaştırılır. Tüm bu işlemleri anlık olarak uygulama içerisinden takip edebilirsiniz.

Getir Büyük Nedir?

Getir Büyük market alışverişlerinizi kapınıza getiren bir sistemdir. Süpermarketlerde almak istediğiniz bir çok ürüne erişebilirsiniz. Alkol ve sigara satışı yapılmamaktadır.

Getir Yemek Nedir?

Getir yemek uygulaması anlaşmalı oldukları restoranlardan yemek siparişi verebileceğiniz alt yapıyı oluşturmaktadır. Verilen yemek siparişlerini dilerseniz restoran dilerseniz de Getir kuryeleri teslim etmektedir.

Getir bayilik veriyor mu?

Evet Getir bayilik veriyor sizde bayi olmak istiyorsanız gerekli ücreti ve şartları karşılamanız gerekmektedir.

Getir bayilik kaç para?

Getir bayiliği 2021 yılı şube açma maliyeti minimum 500.000 TL olarak belirlenmiştir. Bulunduğunuz şehre göre bayilik ücreti değişmektedir.

Getir bayilik avantajları nelerdir?

Getir bayilik avantajları nelerdir diye düşünürsek teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık nerdeyse her şey dijitalleşiyor.

 • Yeni nesil iş modellerinden biri olan Getir sayesinde düzenli ve yüksek sayıda sipariş alabilirsiniz.
 • Net kar üzerinden yapılan ödemeler düzenli bir şekilde yapılmaktadır.
 • Getir uygulamasının marka bilinirliği çok yüksek olduğu için Reklam benzeri harcamalar yapmadan müşteriye ulaşabilirsiniz.
 • Getir bayileri sadece bulunduğu bölgeye hizmet vermektedir bu sayede kendi içerisinde rekabet durumu oluşturmaz.
 • Yapılan kampanyalar sayesinde satış hacminizi arttırabilirsiniz.
 • Getir bayileri, yüksek satış ve kar odaklı çalışır.
 • Yüksek satış sirkülasyonu yaşarlar.
 • Getir bayileri ödemelerini haftalık veya aylık olarak alabilirler.
 • Getir firması, bayilerine bizzat kendi şubesiymiş gibi bakar ve batmanız en son tercih olur.
 • Getir firması, sık sık kampanyalarla sizi destekler.
 • Bölge koruması imkanı sunar.
 • TV ve İnternet reklamları sayesinde satışlarınız sürekli canlı kalır.

Getir Çarşı Başvuru

Getir Çarşı başvuruGetir Çarşı nedir? Başvuru şartları, komisyon oranları ve avantajları nelerdir? Getir Çarşı başvuru formu nasıl doldurulur ve hangi işletmeler başvurabilir?

Getir Çarşı Nedir?

Getir Çarşı nedir Getir firması ülkemizden çıkan ve dünyaya yayılan ve büyük bir marka değeri ile beraber yüksek işlem hacimleri gerçekleştiren yerli bir market uygulamasıdır. Aslında ilk etapta online alışverişler için kullanılan Getir, daha sonra hayata geçirdiği ve şu an Yemek Sepeti ile birlikte en büyük pazar payına sahip kapıya yemek servis uygulaması olan Getir Yemek sistemini de kurmuştur.

Getir Çarşı başvurusu için Getir’in internet sitesi üzerinden yapacağınız başvuru ile ön başvuru yapabilir, eğer ön başvurunuz onaylanırsa da Getir’in operasyon ekibinden size ulaşılıp detayları öğrenebilirsiniz. Getir Çarşı uygulamasına başvuru için alttaki linkte yer alan formu eksiksiz olarak doldurmalısınız.

Getir Çarşı Başvuru Nasıl Yapılır?

Başvuru Sayfası: https://panel.getircarsi.com/form/on-basvuru

Getir Çarşı Bünyesinden Hangi İşletmeler Olacak?

Getir Çarşı iş modelinde kasap, manav, kuruyemişçiler, petshop, balıkçı ve aktarlar sisteme dahil edilmekte. Burada önemli olan evlere servis yapabileceğiniz kuryelerin olması ve ürün çeşidinizin fazla olması.

Getir Çarşı Başvuru Şartları Nelerdir?

 • Getir Çarşı başvuru şartları için şu an mevcut formda bulunan işletmeler arasında olmalısınız.
 • Ayrıca evlere servis şeklinde çalışıldığı için mutlaka moto kurye, araçlı kurye, yaya kurye ya da bisikletli kurye gibi evlere hızlı şekilde siparişleri teslim edebilecek durumda olmalısınız.
 • Şimdilik İstanbul’da başlayacak olan sistem için İstanbul’da faaliyet gösteren bir işletme olmalısınız.

Getir Çarşı Komisyon Oranı Nasıl?

Getir Çarşı için ilk olarak İstanbul’da faaliyete geçecek olan sistemde, Getir tarafından açıklanan bilgilere göre 30 Haziran’a dek herhangi bir komisyon alınmayacak. Sonrasında ise makul oranlarda bir komisyon oranı belirlenecek.

Getir Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

İnternet sitesi üzerinde bulunan başvuru formu aracılığıyla bayilik başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru aşamasında vermiş olduğunuz bilgiler komisyon tarafından incelenmektedir. Ön başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildiriliyor.  Getir bayiliği almak için başvuru yapacağınız form:

https://basvuru.getir.com

Yapmış olduğunuz ön başvuru kabul olduktan sonra sizlere verilen eğitim ve yönergeleri uygulamanız gerekiyor.

GETİR Bayilik İletişim Yolları

Getir’in bayilik sistemine başvurular Getir internet sitesi üzerinden alınmaktadır.

 • Getir İnternet Sitesi: www.getir.com.tr
 • Getir Telefon Numarası: 0850 532 50 50
 • Getir Bayilik Başvuru Formu: https://basvuru.getir.com/bayi/
 • Getir E-Posta Adresi: 

Telefon: +90 (850) 532 50 50
Mail: info@getir.com
Adres: Etiler Mah. Tanburi Ali Efendi Sok. Maya Residences Sit. T Blok No:13/334 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye 34337

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
Tüm Yorumlar (1)
 • Ada
  6 ay önce
  0 0

  Getir yurtdişinda açmak istiyorum

HIZLI YORUM YAP

"); e.preventDefault(); // avoid to execute the actual submit of the form. $.ajax({ type: "POST", url: "http://davahaber.com/wp-comments-post.php", data: form, // serializes the form's elements. success: function(data) { $(".quickComment form").html("
Yorumunuz gönderilmiştir. Paylaşımınız için teşekkür ederiz.
") } }); } });
BAYILIK VEREN FIRMALAR Bayilik Veren Potansiyelli Gıda Firmaları
BAYILIK VEREN FIRMALAR Köfteci Yusuf Bayilik
BAYILIK VEREN FIRMALAR Ekleristan Bayilik Şartları -2022-
BAYILIK VEREN FIRMALAR Torku Bayilik Şartları 2022
BAYILIK VEREN FIRMALAR Watsons Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli
BAYILIK VEREN FIRMALAR Gratis Bayilik Şartları ve Bayilik Ücreti

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.