h Dolar 7,7171 %-1.11
h Euro 9,4752 %-1.11
h Altın (Gr) 469,11 %18:33
h Çeyrek Altın 768,40 %3.071,17
h Tam Altın 7.636,21 %15.210,12
h Bitcoin 178617 %10.67523
a

Yusuf Güney: Türkiye söylediklerime hazır değilmiş

Yusuf Güney: Türkiye söylediklerime hazır değilmiş
0

BEĞENDİM

Toplumsal medyada, “Astral seyahatle uzaya gittim” açıklamasıyla gündem olan müzikçi Yusuf Güney, yeni açıklama yaptı. kensiyile dalga geçenlere çok sonlanan Güney, “Hiç mi metafizik duymadınız?” dedi.

İşte Güney’in açıklamalarından orta başlıklar…

Güney, evvelki gün Ortaköy’de görüntülendi. Müzikçi, toplumsal medyada yapılan yorumların kendisini üzdüğünü söyledi: “Genel kültür ve IQ düzeyi bu kadar mı düşük olur! Hiç mi metafizik duymadınız?

“BENİ AŞAĞILADILAR”

Koca koca beşerler sözlerimi çarpıttı. Üzüldüğüm nokta, aşağılayıcı yorumlar yapmaları oldu. Bunlar hiç güzel değil. Genel kültür ve IQ düzeyi bu kadar mı düşük olur! Hiç mi araştırmadınız, hiç mi metafizik duymadınız? İnsan en azından bunları bilir. Ancak şunu gördüm, ülke bu üslup şeylere hazır değilmiş.

“KİMSE KONUŞAMIYOR”

Söylediklerimin gerisindeyim. Bu üslup işlerle ilgilenen birçok bireyden ileti da aldım. Bunları dillendirmek büyük yürek. Kimse konuşamıyor, zira direkt meczup damgası yiyorsun. Ne meczubum ne veliyim. Ben manevî benliği ile özleşmiş, kendini bulmaya çalışan, başındaki soruların karşılıklarını arayan biriyim.

“ŞAMALARDAN DERS ALDIM”

Herkes astral seyahat yapar lakin bilinçsizce. Ruhu vücuttan ayrılır, denetim edemez. Ben denetim etmeyi başardım. İstediğim yere bu formda gidebiliyorum. 3 yıl boyunca bununla ilgili Peru’da Şamanlardan eğitim aldım. Birinci seferinde Ayahuasca çayı verdiler. Çok meşakkatli iş. Eğitim lazım, inanmak lazım.


“ORTAM ÖNEMLİ”

Astral seyahat için sessiz bir ortam gerek. Yanınızda da güvendiğiniz biri olmalı lakin sizi rahatsız etmeyecek. Siz yatıp uzandığınızda onun varlığını hissedeceksiniz yalnızca. Benim yanımda kız arkadaşım vardı o vakit. Ortamızda çok saf, pak bir bağ vardı. Onun sayesinde çok daha rahat çıktım.

“CİDDİ EĞİTİMLER ALACAĞIM”

Yakında Peru, Ekvador ve Portekiz’e gideceğim ve bu üç ülkede önemli bir eğitim alacağım. Hatta bu mevzularla ilgili konferanslar da vermeyi düşünüyorum. Gençlerimizin manevi taraflarını güçlendirmemiz lazım. Yoksa ülke olarak kafayı yiyeceğiz.


0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Ebru Şallı’dan aşı açıklaması